Sensacyjny materiał nigdy wcześniej nie publikowany!

Sensacyjny materiał: nigdy wcześniej przez nas nie publikowany! Najnowsze odkrycie, które pomaga odbudować zęby! Już teraz ujawniamy długo ukrywane sekrety związane z nieprawdopodobnym wprost działaniem cząsteczek microRepair®. Załączony materiał to niepowtarzalna okazja, aby dowiedzieć się w jaki sposób najnowsze badania naukowe potwierdzają fenomen Biorepair®.

Materiał wręcz obowiązkowy dla lekarzy stomatologów.

Biorepair® badania kliniczne

Przeczytaj już teraz i doradź swoim pacjentom najlepsze rozwiązanie.

Jeśli jesteś lekarzem stomatologiem, higienistką stomatologiczną i chcesz wiedzieć więcej o nowościach BlanX i Biorepair®, ważnych wydarzeniach związanych z targami, w których uczestniczymy lub po prostu nie chcesz, aby ważne informacje Cię omijały, to wypełnij poniższy formularz rejestracyjny, aby otrzymywać nasz newsletter.


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu w celach marketingowych.*

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany w niniejszym formularzu adres email i przetwarzanie danych w tym zakresie.*

    Podając swój numer telefonu wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny.

    Każda z wyżej wymienionych zgód jest traktowana odrębnie. Brak podania którychkolwiek danych oznacza brak zgody na przetwarzanie takich danych. Każda z wymienionych zgód dotyczy wykonywania wskazanych czynności przez A.B. Berren-Handlowy sp. z o.o. - administratora danych (adres: ul. Ogrodowa 22, 05-816 Michałowice-Reguły) oraz podmioty działające na jego zlecenie. Podaję moje dane dobrowolnie i jestem świadomy (-a), że mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”