BIOREPAIR® GUMOWE WYKAŁACZKI MIĘDZYZĘBOWE SZEROKIE

Gumowe wykałaczki międzyzębowe szerokie

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Jednorazowe gumowe wykałaczki międzyzębowe Biorepair® do szerokich przestrzeni, wykonane z antybakteryjnego materiału (40 sztuk)

  • z cząsteczkami microRepair® regenerującymi szkliwo
  • zawierają SCP* – samoczyszczący polimer, który nadaje właściwości bakteriostatyczne – zawsze aktywny w 100%
  • szerokie – do szerokich przestrzeni międzyzębowych
  • idealne do codziennej higieny jamy ustnej w domu, w pracy, w podróży

Wykałaczki międzyzębowe Biorepair® to jedyne wykałaczki międzyzębowe z antybakteryjnym SCP cząsteczkami microRepair (tą samą substancją co naturalne szkliwo zębów). Pomagają chronić przed odkładaniem się płytki bakteryjnej która powoduje próchnicę i zapalenie dziąseł, docierając  tam, gdzie szczoteczka do zębów nie może dotrzeć. Gumowe włosie jest łagodne i delikatne dla dziąseł i szkliwa.
Zawierają cząsteczki microRepair®, które docierając tam, gdzie klasyczna szczoteczka nie ma dostępu, pomagają zapobiegać tworzeniu się płytki bakteryjnej, która jest przyczyną próchnicy i stanów zapalnych dziąseł. Szczoteczki międzyzębowe Biorepair® nie zawierają metalowych części, a dzięki gumowemu włosiu są delikatne dla dziąseł i szkliwa. Usuwają płytkę bakteryjną i resztki pokarmu z najtrudniej dostępnych miejsc. Łączne stosowanie past do zębów i akcesoriów Biorepair® pomaga zapewnić pełną ochronę zdrowia zębów.

 

Self Cleaning Polymer (SCP) to specjalny proces polimeryzacji nadający właściwości bakteriostatyczne wszystkim materiałom, z których wykonana jest gama akcesoriów i szczoteczek do zębów Biorepair®. Właściwości te pozostają niezmienne przez cały okres żywotności produktów.
SPOSÓB UŻYCIA: Delikatnie wsuń gumową wykałaczkę Biorepair® do przestrzeni międzyzębowej. Poruszaj nią delikatnie tam i z powrotem, masując dziąsła. Powtórz czynność we wszystkich przestrzeniach w obu łukach zębowych. Użyj końcowej część rękojeści do wygładzenia krawędzi dziąsła. Wyrzuć po użyciu. W przypadku niewłaściwego użycia możesz uszkodzić dziąsła.
 
Z cząsteczkami microRepair pomagającymi chronić przed płytką bakteryjną

90% MNIEJ PLASTIKU**
** 
-90% plastiku obliczone jako średnia wartość w porównaniu z poprzednim opakowaniem asortymentu akcesoriów i szczoteczek do zębów Biorepair®.

 

Wyłączny Dystrybutor w Polsce: A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o., tel. 22 798 03 18, www.biorepair.pl