Drogi Kliencie,

Z przyjemnością prezentujemy Pani/Panu innowacyjny produkt opracowany dzięki współpracy między BlanX Research Laboratories, a LEBSC - Laboratorium Chemii Strukturalnej, Biologicznej i Środowiskowej Uniwersytetu Bolońskiego.
BlanX BioRepair to pierwsze pasty do zębów stworzone na bazie bioaktywnych mikrocząsteczek, które ze względu na swoją budowę potrafią penetrować w głąb mikroskopijnych, powierzchniowych uszkodzeń szkliwa i zębiny, skutecznie je remineralizować i naprawiać.

Przez ponad 30 lat Wydział Chemii "G.Ciamician" Uniwersytetu w Bolonii aktywnie współpracując z LEBSC wykorzystywał zaawansowane techniki chemii fizycznej do badania chemicznych i biologicznych aspektów procesu mineralizacji materiałów uwapnionych, w szczególności tkanki kostnej.

LEBSC zyskał szerokie doświadczenie i wiedzę w dziedzinie materiałów uwapnionych, a także w przygotowywaniu innowacyjnych, bioaktywnych materiałów do wykorzystania jako implanty kostne, w stomatologii i chirurgii szczękowo-twarzowej.

Może Pani/Pan osobiście sprawdzić niezwykłe działanie bioaktywnych mikrocząsteczek MicroRepair®. Dzięki codziennemu stosowaniu BlanX BioRepair możemy w uśmiechu z przyjemnością pokazywać zdrowe zęby.

Serdecznie pozdrawiam,

prof. Norberto Roveri
Docent Chemii Ogólnej
Wydział Chemii "G.Ciamician"
Uniwersytet w Bolonii

 
Demostudio.pl grafika www strony internetowe webdesign hosting layout templates witryny projektowanie stron internetowych