Biorepair® PRO-CLEAN
szczoteczka do zębów (medium)

Efektywne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych.
Zrodzona z doświadczenia marki Biorepair®. Szczoteczka Biorepair® PRO-CLEAN została zaprojektowana, by zapewnić głębokie i delikatne oczyszczanie zębów.

1. Dynamiczne włosie

Dynamiczne włosie o różnych długościach efektywnie usuwa resztki jedzenia
i płytkę nazębną pomiędzy zębami.
Gwarantuje głębokie działanie oczyszczające.

2. Powierzchnia do czyszczenia języka

Łagodnie karbowana powierzchnia do czyszczenia języka, która pomaga usuwać z języka bakterie odpowiedzialne za nieprzyjemny oddech.

Szczoteczka stworzona, by dbać o zdrowie Twojego uśmiechu. Używana w połączeniu z pastami Biorepair® pomaga naprawiać i chronić zęby.
 

Nowy wymiar higieny przestrzeni międzyzębowych - akcesoria BioRepair®
z cząsteczkami aktywnie odbudowującymi szkliwo i powierzchniową warstwę zębiny.BioRepair ® - Opatentowana technologia
Naprawa Szkliwa

BIOREPAIR®
NITKI DENTYSTYCZNE

Jedyne nitki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych  nasycone cząsteczkami MicroRepair®, które remineralizują i naprawiają uszkodzenia szkliwa.


Nitki do zębów BioRepair® do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych nasycone cząsteczkami MicroRepair®, które remineralizują i naprawiają uszkodzenia szkliwa.

Cząsteczki MicroRepair® zostają uwolnione w trakcie stosowania nitki, dzięki czemu łączą się ze strukturą szkliwa tworząc powłokę ochronną na powierzchni szkliwa, chroniącą zęby przez dłuższy czas.
Nitki BioRepair® nie zawierają żadnych substancji smakowych tak, aby zminimalizować jakiekolwiek ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Klinicznie testowane.

Nitki BioRepair® dostępne są w dwóch wariantach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb:

Nitka BioRepair®
Specjalna nitka-gąbka (o strukturze gąbki) woskowana
Jedyna nitka nasączona substancją czynną, która odbudowuje szkliwo.

Nitka do zębów BioRepair® do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych nasączona cząsteczkami MicroRepair® , które remineralizują i naprawiają uszkodzenia szkliwa.

Nitka podczas czyszczenia przestrzeni międzyzębowych przekształca się w zwartą strukturę gąbki, przystosowując się do indywidualnej szczeliny i usuwając tym samym do 40% więcej bakterii w porównaniu ze zwykłą nitką.

Nitka do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych BioRepair® jest także nasączona jonami cynku, które są uwalniane bezposrednio w miejscu zastosowania nitki gwarantując optymalny efekt przeciwbakteryjny oraz chroniąc zęby przed kwasami, bakteriami oraz pomagając zwalczyć płytę i kamień nazębny.


Nitka BioRepair®
Nylonowa, Regularna, nie woskowana
Jedyna nitka nasączona substancją czynną, która odbudowuje szkliwo.

Nitka do zębów BioRepair® do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych nasączona cząsteczkami MicroRepair®, które remineralizują i naprawiają uszkodzenia szkliwa.

Regularna nitka BioRepair® bardzo łatwo wsuwa się do przestrzeni międzyzębowych, dzięki czemu gwarantuje najlepszy efekt czyszczący.

Nitka do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych BioRepair® jest także nasączona jonami cynku, które są uwalniane bezposrednio w miejscu zastosowania nitki gwarantując optymalny efekt przeciwbakteryjny oraz chroniąc zęby przed kwasami, bakteriami oraz pomagając zwalczyć płytę i kamień nazębny.

 

Stosowanie: Utnij ok. 40 cm nitki korzystając z dispensera. Owiń nitkę o środkowy palec każdej ręki pozostawiając ok. 10 cm nitki pomiędzy palcami. Rozciągnij nitkę pomagając sobie dodatkowo palcem wskazującym i kciukiem. Umieść nitkę w przestrzeni międzyzębowej i delikatnie wykonaj kilka ruchów w górę i w dół. Przy oczyszczaniu każdego kolejnego zęba odwijaj nowy kawałek nici.

Sprawdź jak poprawnie używać nici dentystycznych - kliknijBIOREPAIR® SZCZOTECZKI DO CZYSZCZENIA PRZESTRZENI MIĘDZYZĘBOWYCH

Jedyne szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych nasycone cząsteczkami MicroRepair®, które remineralizują i naprawiają uszkodzenia szkliwa.

Szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych nasączone cząsteczkami MicroRepair®, które remineralizują i naprawiają uszkodzenia szkliwa.
Cząsteczki MicroRepair® zostają uwolnione w trakcie stosowania szczoteczki dzięki czemu łączą się ze strukturą szkliwa tworząc powłokę ochronną na powierzchni szkliwa, chroniącą zęby przez dłuższy czas.

Szczoteczki BioRepair® zawierają także jony cynku, które są uwalniane bezpośrednio w miejscu zastosowania szczoteczki gwarantując efekt przeciwbakteryjny oraz chroniąc zęby przed kwasami, bakteriami oraz pomagając zwalczyć płytkę i kamień nazębny.

Szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych BioRepair® są dodatkowo chronione cienką warstwą poliuretanu, tak, aby zmniejszyć ryzyko obcierania szkliwa i dziąseł. 

Szczoteczki łatwo penetrują przestrzenie międzyzębowe, niedostępne dla tradycyjnych szczoteczek usuwając najbardziej odporne osady i resztki żywności.
Szczoteczki BioRepair® posiadają duży ergonomiczny uchwyt dzięki czemu ich użycie należy do wyjątkowo przyjemnych i łatwych. Każda szczoteczka jest też wyposażona w nasadkę gwarantującą ochronę i higienę.4 różne rozmiary szczoteczek BioRepair® umożliwiają dotarcie do każdej przestrzeni międzyzębowej.

Szczotka fioletowa Szczotka pomarańczowa Szczotka czerwona Szczotka zielona Szczotka czarna
Srednica rdzenia: 0,9mm
Kształt: cylindryczny
Srednica rdzenia: 1,1mm
Kształt: cylindryczny
Srednica rdzenia: 1,3mm
Kształt: stożkowy
Srednica rdzenia: 2,2mm
Kształt: cylindryczny
Srednica rdzenia: 0,9 - 2,2mm
Kształt: cylindryczny, stożkowy

Szczoteczki testowane klinicznie.

Sprawdź jak poprawnie używać szczoteczek międzyzębowych - kliknijJuż teraz możesz kupić produkty BioRepair ® w swojej aptece.

 
Demostudio.pl grafika www strony internetowe webdesign hosting layout templates witryny projektowanie stron internetowych